Ocak 23 – Şubat 22 Sinyal Performansımız!

Başarımızı merak eden yatırımcılar için istek üzerine sinyallerimizi aşağıda platformumuzdan çekilmiş resimler halinde yayınlıyoruz.
n
nŞunları belirtmeden geçemeyeceğiz;
n
n* Döviz Destek, sinyallerini dürüst bir şekilde yayınlar ve profesyonel bir çalışma tarzı benimser.
n
n* Sinyaller, eksi ise eksi, artı ise artıdır. Tartışılamaz.
n
n* “Gece vakti açtığımız sinyali bir ara kardayken kapadık biz, siz yoksa o sırada online değil miydiniz?” kabul edilemez. Sinyal açıksa hangi saniyede açıldığı, kapandıysa hangi  saniyede kapandığı yatırımcılarla paylaşılır. 
n
n* Bir sinyal eksi yazıldığında, bunu çıkarmak için aynı anda bazen aynı pariteden, 3 sinyal birden açılmaz. Bu bizim destek anlayışımız ile tamamen çelişir. Biz aynı anda 3 sinyal açarsak, zarar ederken 3 sinyal daha açarsak biliriz ki, yatırımcı bunlara eşlik edemeyebilir. Kazanç hırsımız aklımızın önüne hiç bir zaman geçmez.
n
n* Sinyallerimizin her açılış ve kapanışında, sinyale dair sebeplerimiz akılcı bir şekilde neden-sonuç ilişkisi ile yatırımcıya aktarılır.
n
n* Sinyalimiz zarardayken, “kar edene kadar açık kalsın bu bekletelim” gibi amatörce bir trade mantığı ile günlerce sinyal açık tutulmaz. Gün içinde kar etme stratejisi ile akşam başımızı rahat yastığa koyma amacı taşırız.
n
nKısacası, biz bu duyguları benimseyerek yola çıktık, bu politikayla da devam edeceğiz. Bu sebeple neden kazanç 1000-1500 pips değil gibi bir eleştiriyi kesinlikle kabul etmeyeceğiz.
n
nSon olarak, gösterilen çok yoğun ilgi için tüm yatırımcılara teşekkür eder, sizlerle birlikte ileriye gitmeye devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

n
nŞimdi, rakamlara bir bakalım.. Bu ay 490 Pips getiri elde ettik. Ortalama bir forex yatırımcısınının 1000$ yatırım ile 0.1 hacimle işlem yaptığını düşünürsek, yaklaşık 490$ getiri demek oluyor bu.. Tabiki yatırımcılar için risk/getiri faktörü değiştiğinden, bu getiriyi arttırma ve azaltmak onların risk tercihlerine kalıyor. Önemli olan, her sinyale eşit hacimde girmek, ve orta vadede önemli getiri sağlamak. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.