Piyasalar İngiltere Verisi Bekliyor – 21.07.2015

Bugün Dikkatler İngiltere Verisinde

Herkese iyi günler. Piyasalar haftaya hızlı bir başlangıç yaptı. Yunanistan’a köprü finansmanının sağlanması ile birlikte Yunan bankaları dün açıldı. Diğer yandan USD’nin baskılı olduğu bir günü geride bıraktık. Yurt içine baktığımızda ise koalisyon görüşmelerinden elle tutulur bir sonuç çıkmaması ve dün Şanlıurfa’da yaşanan bomba saldırısı ile birlikte USDTRY’de yukarı yönlü hareketler yaşandı. Dilerseniz bugün gelecek olan verilere bakalım.
İngiltere’den saat 11:30’da kamu sektörü net borçlanma açıklanacak. Beklenti 8.6 milyar. Geçmiş veriyle kıyasladığımızda gelecek olan veride hafif iyileşme yaşanması bekleniyor. Gelecek olan veride büyük bir değişim olmadığı sürece GBP paritelerindeki etkisi sınırlı olur.
Piyasalarda hareketliliğin ve volatilitenin fazla olduğu dönemlerde yatırımlardan pozitif yönde getiri elde etmek oldukça zorlaşabiliyor. Fakat Forex Koçu her zaman olduğu gibi bu gibi zamanlarda da doğru desteği sağlayarak yatırımcılarının yanında olmaya devam ediyor. Ailemizin bir parçası olmak için geç kalmış sayılmazsınız. Gelin başarıya uzanan basamakları birlikte çıkalım.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.