Elinde EUR Tutan Yanıyor

İspanya’dan son gelen haberler, diğer 6 İspanya bölgesinin de, yardım isteyeceği yönünde.

Haftanın son iş gününde İspanya konusunda gelen olumlu haberler işe yaramamakla birlikte, Valencia nın ödemeleri için yardım isteyeceğine dair haberler, Cuma günü EUR da ki son vurgunu yaşatmıştı.

Zaten bu fısıltının gelmesi ile birlikte satışların yoğun şekilde geleceği o kadar belliydi ki, bizler de Döviz Destek analist ekibi olarak yayınımızda üyelerimize bunu ısrarla söylemeye, EUR da satıcı olmayan kalmasın diye belirtmeye devam etmiş, 3 sinyalimizin 3 ünde de kar etmesini bilmiştik.

Şimdi İspanya’dan son gelen haberler, diğer 6 İspanya bölgesinin de, yardım isteyeceği yönünde.

İspanya’nın önemli haber kaynaklarından El Pais, aralarında Castilla-La-Mancha, Murcia ve Kanarya Adalarının da olduğu 6 bölgenin, Valencia dan sonra yardım issteyeceğini belirten haber yaptı.

18 Milyar EUR lıuk yardım mekanizmasının bu hafta geliştirilmesinin ardından bu şekilde gelen olumsuz haberler, EUR nun üzerinde baskı yaratmaya devam edecektir.

Döviz Destek olarak, tüm gelişmeleri anında yayınımızda online olan üyelerimize haber vermeye, satış veya alış zamanı geldiğinde AL/SAT sinyal seslerini duyurmaya ve yatırımcılarımıza bu gibi fırsatlardan yararlandırmaya devam edeceğiz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.