Dolar Yükselir mi Düşer mi?

Gün içinde DOLARımı ne zaman alayım? Bu hafta ALTIN ın yönü ne olacak? DOLAR da uygun satış seviyesi nedir? Buradan DOLAR veya EURO maliyetlenmeli mi?

2013-04-01 18:01

lorem DÖVİZ DESTEK, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK DÖVİZ, FOREX VE EMTİA DESTEK PLATFORMU

- Gün içinde DOLARımı ne zaman alayım? 
- Bu hafta ALTIN ın yönü ne olacak? 
- DOLAR da uygun satış seviyesi nedir? 
- Buradan DOLAR veya EURO maliyetlenmeli mi?
- Bugün fiyatı etkileyebilecek haberler neler? 
- Saat kaçta fiyatlara hareket gelecek?
- Bernanke konuşması DOLARı nasıl etkiler? 
- Bu EURO neden bu şekilde hareket ediyor?

Tüm bu sorularınızın cevabını Döviz Destek platformunda bulabilirsiniz.

Her türlü gelişmeyi anında üyelerine aktaran, üyelerinin analistler ile kişisel portföyleri hakkında fikir alışverişi yapmasına olanak sağlayan Döviz Destek platformunu bilgisayarınıza ücretsiz yükleyip siz de bilinçli yatırım avantajından faydalanabilirsiniz.

Vural Finansal Danışmanlık tarafından sunulan Döviz Destek Platformu hakkında daha fazla bilgi almak için; 

http://www.dovizdestek.com/DestekPlatformu.aspx

Programımızı bilgisayarınıza kurmak ve 1 gün ücretsiz denemek, hizmetimizden faydalanmak ve analistlerimiz ile iletişime geçmek için formu doldurmanız yeterlidir;

http://www.dovizdestek.com/NewUser.aspx

Bu raporda yer alan bilgi ve fikirler A1 Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. A1 Capital bu bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü konusunda garanti veremez. Raporda yer alan bilgiler, analizler, yorumlar, tahminler ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve analistlerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler yatırımcıların mali durum ve risk getiri tercihlerine uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yapılan öngörülerin gerçekleşmeme olasılığının bulunduğu dikkate alınmalıdır. Analistler, görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. A1 Capital ve personeli bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.